Gizlilik ve Güvenlik

Anasayfa Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

Üyelik Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği

www.vefatrade.comadresine üye olmak için girmiş olduğunuz hiçbir bilgi 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir.İlgili forma girdiğiniz e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca www.vefatrade.comtarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri tarafınıza onayınız sonrasında gönderilebilir.Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren sözleşmede yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. www.vefatrade.combu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir ihtar, uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklı tutulmaktadır. Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sadece kendinizin sorumlu olduğunuzu ve eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız hususunu önemle ihtar ederiz.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sitenizden yaptığım alışverişi gizliliğine ne derece güvenebilirim ?

vefatrade.com olarak kullanıcıların bilgilerinin gizliliği ve güvenliği bizim için birincil derecede önem arz etmektedir. Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Tarafımıza vermiş olduğunuz bilgiler şirketimizce gizli tutulacak ve ayrıca siparişlerinizde maksimum gizlilik ile tarafınıza ya da sevdiklerinize gönderilecektir.

Adres vermeden alışveriş yapabilir miyim ?

Adresinizi vermeden de vefatrade.com' dan alışveriş yapabilirsiniz. Siparişlerinizi size en yakın kargo şubesine gönderebiliriz ve siz de kargo şubesinden siparişlerinizi teslim alabilirsiniz. Bize sadece şehir, ilçe, mahalle ve irtibat telefonlarınızı iletmeniz yeterli olacaktır. 

Kredi kartı ile ödeme yapmam durumumda ekstremde vixson.com mu yazacak ?

Şirketimizin bankalarda yer alan cari ünvanı Ege Point Gıda İthalat İhracat Ve Ticaret Ltd. Şti. (vefatrade) 'dir ve kredi kartı ekstrenizde de şirketimizin belirttiğimiz ünvanı yer alacaktır.

Sitenizden alış veriş yapmak ne kadar güvenli ?

Sitemizde dünya genelinde tüm alışveriş sitelerinde yer alan SSL güvenlik alt yapısı ve bankalar tarafından şirketimize tanımlanan 3D secure güvenlik sistemi kullanılmaktadır. Bu sistemler internet üzerinden kredi kartı ve banka kartları ile yapılan işlemlerin maksimum güvenlik ile yapılabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca sitemizden alış veriş yaparken gireceğiniz kredi kartı ve banka kartı numarları ve bilgileri hiç bir şekilde sistemimizde tutulmamakta sadece banka alt yapısı ile işlemler gerçekleştirilmektedir. 

Siparişim ne zaman kargoya verilir ?

Saat 15:00 e kadar vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz banka onaylarının da alınması ile birlikte aynı gün saat 16:30 da kargo şirketine teslim edilerek tarafınıza gönderilir.

Siparişim ne zaman elime ulaşır ?

Hafta sonu verilen tüm siparişler takip eden ilk iş günü saat 16:30 da kargo şirketine teslim edilir. 
Siparişleriniz İstanbul' dan merkezimizden tarafınıza kargolanmaktadır. Kargo şirketlerinin dağıtım planına ve yoğunluklarına göre bu süre 1 ile 3 gün arasındadır.

Siparişimi taşıyan görevli taşıdığı paketin içerisinde yer alan ürünün ne olduğunu biliyor mu ?

Kesinlikle hayır. Siparişleriniz merkez depomuzda gizlilik içerisinde paketlenerek kargo şirketine teslim edilir. Paketlerin üzerinde mark, logo ya da ürün içeriğini belirtecek herhangi bir ibare bulunmaz. Tarafınıza kesilen fatura üzerinde de siparişleriniz aldığınız ürün ismi   olarak belirtilir.

Ürünler stoğunuzda mevcut mu ?

Sitemizde satmış olduğumuz ürünler stoklarımızdan tarafınıza sevk edilir. Sitemizde ileri derece teknoloji alt yapısı kullanmaktayız ve bu teknoloji sayesinde site içerisinde yer alan ürünlerin stokları otomatik olarak muhasebe programımızdan güncellenmektedir. Herhangi bir ürünün stoklarımızda tükenmesi durumunda sitemizin içerisinde ilgili üründe TÜKENDİ ibaresini görebilirsiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim ?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde banka yolu ile HAVALE / EFT yapabilir, sitemizden güvenli şekilde KREDİ KARTI ile ödeme yapabilir, KAPIDA NAKİT ödeme yapabilir ya da PAPARA ile güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz