7 Oz karton bardak,7 Oz karton bardak fiyatları,7 oz karton bardak üreticileri,karton bardak üretimi,karton bardak imalatı,karton bardak 7 oz,karton bardak toptan,karton bardak koli fiyatı,karton bardak ankara,karton bardak antalya
  • HAKKIMIZDA

    HAKKIMIZDA

    Vefa Trade ; Kuruluşundan bugüne, gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla Yeşil Dünya, farklı sektörlerde müşteri memnuniyeti ve kalite ilkelerinden ödün vermeden faaliyet göstermektedir. 2011 yılında ise imalat sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.Avrupa standartlarında karton bardak üretim kapasitesine sahip olan Parccup, hijyenik koşulları sağlayacak şekilde tasarlanmış kapalı üretim alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız, karton bardak imalatında dünyaca tercih edilen Flexo baskı tekniğiyle 4 renge kadar, gıda tüzüğüne uygun mürekkep kullanılarak istenilen baskıyı yapabilmektedir.

         Karton bardak imalatında sağlık ve kalitenin ancak teknolojinin yakından takip edilmesi ve 1. kalitedeki ham maddelerin imalatta kullanılması ile sağlanacağının farkında olan Vefa Trade, bu doğrultuda üretim parkurunda Avrupa standartlarında bir teknoloji kullanılmakta ve hammadde ihtiyacını seçkin ve kaliteli firmalardan tahsis etmektedir.